Glasbena šola Murska Sobota
Cvetkova ulica 2c, 9000 Murska Sobota

Telefon: 02 536 17 80, GSM: 031 570 240
E-mail: info@gsms.si

Tekmovanja

ISKRENE ČESTITKE UČENCEM, MENTORJEM IN KOREPETITORJEM! 

 

Šolsko leto 2019/20

Guitarrero
18. 1. 2020, Maribor
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
Priznanje za perspektivnega kitarista
Mentor: Dušan Stojanović
 
9. Mednarodno tekmovanje Ivan Rijavec
26. 1. 2020, Rogaška Slatina
ENYA KRISTINA FRAS, klavir
97,50 točk, zlato priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek
 
23. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
6. 2. 2020, Krško
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentor: Lazar Čolović
 

Šolsko leto 2018/19

1. mednarodno klavirsko tekmovanje Janez Matičič 2018
Ljubljana, 12. 12. 2018
HANA TAŠKOV, klavir
91,40 točk, srebrna plaketa
Mentor: Predrag Šantek
 
8. mednarodno tekmovanje za pianiste Ivan Rijavec
Rogaška Slatina, 27. 1. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
97,00 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Mentor: Predrag Šantek
 
LEONARD KOBAL, klavir
91,00 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Ljubljana, 1. 2. 2019
VITA JANŽA, klavir
Napreduje na državno tekmovanje
Mentorica: Snežana Mitić
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Novo mesto, 2. 2. 2019
BLAŽ SEVER, klarinet
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Postojna, 2. 2. 2019
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
SARA NOVAK, saksofon
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Rogaška Slatina, 3. 2. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Semič, 5. 2. 2019
ŽIVA LUKAČ, klarinet
Priznanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Ljubljana, 5. 2. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
Napreduje na državno tekmovanje
Mentor: Predrag Šantek
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Vrhnika, 6. 2. 2019
EVA TIBAUT, flavta
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Vrhnika, 6. 2. 2019
LARA LUTAR, flavta
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Jana Stojnšek
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 

48. TEMSIG
Jesenice, 4. 3. 2019
VITA JANŽA, klavir
91,67 točk, srebrna plaketa
Mentorica: Snežana Mitić

48. TEMSIG
Jesenice, 6. 3. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
95,33 točk, zlata plaketa
Mentor: Predrag Šantek
 
48. TEMSIG
Radovljica, 6. 3. 2019
EVA TIBAUT, flavta
89,33 točk, bronasta plaketa
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
48.TEMSIG
Radovljica, 6. 3. 2019
LARA LUTAR, flavta
88,67 točk, bronasta plaketa
Korepetitorka: Jana Stojnšek
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
48. TEMSIG
Kranj, 6. 3. 2019
SARA NOVAK, saksofon
95,00 točk, zlata plaketa
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
48. TEMSIG
Kranj, 7. 3. 2019
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
92,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
48. TEMSIG
Škofja Loka, 8. 3. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
92,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
XVI. mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
Beograd, 10. 3. 2019
ŽAN SALAJ, pozavna
100,00 točk, 1. nagrada, 2. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
48. TEMSIG
Kranj, 15. 3. 2019
BLAŽ SEVER, klarinet
91,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
IV. Mednarodno tekmovanje Primavera
Bijeljina, Bosna in Hercegovina, 24. 3. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
99,20 točk, I. nagrada, 3. mesto
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
IV. Mednarodno tekmovanje Primavera
Bijeljina, Bosna in Hercegovina, 24. 3. 2019
KATJA HUBER, petje
87,80 točk, II. nagrada
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
Dnevi kitare 2019
Krško, 6. 4. 2019
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
96,00 točk, zlato priznanje, 2. nagrada
Mentor: Dušan Stojanović
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 8. 4. 2019
ŽAN SALAJ, pozavna
98,83 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 12. 4. 2019
SARA NOVAK, saksofon
93,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
92,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 13. 4. 2019
TADEJ KAVAŠ, trobenta
89,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 15. 4. 2019
NUŠA BOJNEC, flavta
95,33 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
14. Mednarodno harmonikarsko tekmovanje
PANNONIACCORDION 2019 (klasika)
8. 5. 2019, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
80,17 točk, 2. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
Mednarodno harmonikarsko tekmovanje
PANNONIACCORDION 2019 (narodno-zabavna glasba)
11. 5. 2019, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
87,50 točk, 2. nagrada, 2. mesto
Mentor: Danijel Matković
 
LEON AUGUŠTIN, harmonika
85,33 točk, 2. nagrada, 3. mesto
Mentor: Danijel Matković
 
BLAŽ ŠINKO, harmonika
78,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
16. mednarodno tekmovanje Enrice Mercatali
11. 5. 2019, Gorica (Italija)
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
97,00 točk, 1. nagrada, 2. mesto
Mentor: Dušan Stojanović
 
Koroško klavirsko tekmovanje
16. 5. 2019, Radlje ob Dravi
ZAL ŠIFTAR, klavir
Zlato priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek
 
ENYA KRISTINA FRAS, klavir
Bronasto priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek
 
IMMCC 2019, Mednarodno tekmovanje solfeggio
17. 5. 2019, Maribor
ZALA TIANA BONIFARTI, ustvarjanje
Zlato priznanje
Mentorica: Suzana Škafar
 
ALJA ŠKAPER, ustvarjanje
Srebrno priznanje
Mentorica: Suzana Škafar
 
HANA TAŠKOV, glasbena teorija
80,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Tjaša Cigut
 
ZALA TIANA BONIFARTI, solfeggio
93,00 točk, zlato priznanje, 3. mesto
Mentorica: Suzana Škafar
 
HANA TAŠKOV, solfeggio
96,00 točk, zlato priznanje, 3. mesto
Mentorica: Tjaša Cigut
 
LUCIJA NOVAK, solfeggio
93,00 točk, zlato priznanje
Mentorica: Karmen Vrečič Kar
 
ŽIVA HEGEDUŠ, solfeggio
90,00 točk, zlato priznanje
Mentorica: Karmen Vrečič Kar
 
XIV. STRINGFEST 2019
18. 5. 2019, Sremska Mitrovica (Srbija)
LARA PUČKO, violina
79,67 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Polona Lekić
 
Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov 2019
18. 5. 2019, Ptuj
Mladinski pevski zbor
84,70 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
Maribor dance open
18. 5. 2019, Maribor
Učenke 3. razreda baleta
Elitno bronasto priznanje
Mentorica: Mihaela Matis
 
Učenke 5. in 6. razreda baleta
Srebrno priznanje
Mentorica: Mihaela Matis
 
Mednarodno glasbeno tekmovanje Tomaž Holmar
25. 5. 2019, Naborjet (Italija)
ANJA ŠIJANEC, klavir
90,00 točk, 2. nagrada
Mentorica: Anna Sarkany

 

 

 

Šolsko leto 2017/18
21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov RS
Trbovlje in Koper, 2. 2. 2018
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
Priznanje za udeležbo
Mentor: Timi Krajnc
 
Kvartet saksofonov:
ŽIVA HEGEDUŠ
LANI HABJANIČ
MAŠA GRAH
URŠKA KREFT
Napredujejo na državno tekmovanje
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov SONUS op. 4
3. 2. 2018, Križevci (Hrvaška)
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
98,00 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
XV. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
3. 3. 2018, Beograd (Srbija)
NUŠA BOJNEC, flavta
95,50 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
EVA TIBAUT, flavta
95,50 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
47. tekmovanje mladih glasbenikov RS
8. 3. 2018, Jesenice
Kvartet saksofonov:
LANI HABJANIČ
ŽIVA HEGEDUŠ
URŠKA KREFT
MAŠA GRAH
91,80 točk, srebrna plaketa
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
XV. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
9. in 10. 3. 2018, Beograd (Srbija)
ŽAN SALAJ, pozavna
96,50 točk, lavreat
Korepetitorka: Darja Slejko
Mentor: Marko Slavič
 
TADEJ KAVAŠ, trobenta
91,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič
 
SIRMIUM MUSIC FEST
15. 3. 2018, Sremska Mitrovica (Srbija)
HANA TAŠKOV, klavir
98,33 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Mentor: Predrag Šantek
 
26. Revija Zagorje ob Savi 2018
Državno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov
27. 3. 2018, Zagorje ob Savi
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
87,70 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
International music competition
15. 3. 2018, Beograd (Srbija)
TADEJ KAVAŠ, trobenta
91,66, 1. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštja Lašič
 
Dnevi kitare 2018
7. in 8. 4. 2018, Krško
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
88,00 točk, srebrno priznanje
Mentor: Timi Krajnc
 
MATIC HANC, kitara
91,33 točk, zlato priznanje
Mentor: Milorad Ružić
 
XV. tekmovanje pihalcev
19. 4. 2018, Požarevac (Srbija)
LARA LUTAR, flavta
97,00 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
Mednarodno tekmovanje pianistov 
Memorijal Jurica Murai
23. in 24. 4. 2018, Varaždin (Hrvaška)
VITA JANŽA, klavir
90,80 točk, 2. nagrada
Mentorica: Snežana Mitić
 
IVANO OSTOJIĆ, klavir
86,26 točk, 3. nagrada
Mentorica: Snežana Mitić
 
HANA TAŠKOV, klavir
88,60 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
Mednarodno tekmovanje BISTRIČKI ZVUKOLIK
3. 5. 2018, Marija Bistrica (Hrvaška)
TADEJ KAVAŠ, trobenta
89,83 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič
 
Mednarodno pevsko tekmovanje Lav Mirski
4. 5. 2018, Osijek (Hrvaška)
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
88,33 točk, II. nagrada
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
PannoniAccordion 2018 (klasična glasba)
11. 5. 2018, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
90,33 točk, 1. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
PannoniAccordion 2018 (narodno-zabavna glasba)
12. 5. 2018, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
88,33 točk, 2. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
LEON AUGUŠTIN, harmonika
78,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
BLAŽ ŠINKO, harmonika
75,00 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
NEJC BAGARI, harmonika
76,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
Mednarodno tekmovanje FANTAST
16. in 20. 5. 2018, Bečej (Srbija)
EVA VUČKO, klavir
99,67 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Mentorica: Tijana Stojanović
 
TAJA ČASAR, violina
93,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentor: Mihail Petrov
 
Koroško klavirsko tekmovanje
26. 5. 2018, Radlje ob Dravi
VERONIKA HORVAT, klavir
Zlato priznanje
Mentorica: Olga Kous
 
2. mednarodno tekmovanje mladih violinistov in pianistov
8. 6. 2018, Piran
MARK ABEL SIJANTA, klavir
82,50 točk, 2. nagrada
Mentorica: Anna Sarkany
 
LEONARD KOBAL, klavir
81,25 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
VITA KOLOŠA KUŠEJ, klavir
78,00 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
 
 

Šolsko leto 2016/17

Regijsko tekmovanje kitaristov Guitarrero
28. 1. 2017, Maribor
 
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
priznanje
Mentor: Timi Krajnc
 
20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov
2. 2. 2017, Ormož
 
SANJA BALAŽIC, rog, 1. b
95,00 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič
 
ŽAN SALAJ, pozavna, 1. b
98,33 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov
3. 2. 2017, Maribor
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala, 1. a
91,67 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov Sonus 
26. 2. 2017, Križevci, Hrvaška
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
100,00 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
AN KERČMAR, tolkala
94,33 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Julija Furek
 
Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko 2017
2., 3., 4. in 6. 3. 2017, Beograd, Srbija
 
HANA ŠTEFANEC, saksofon
90,25 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
ŽAN SALAJ, pozavna
98,00 točk, 1. nagrada, lavreat
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
SANJA BALAŽIC, rog
97,25 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič
  
ŽIVA LUKAČ, klarinet
96,25 točk, 1. nagrada
Koreptitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
Mednarodno tekmovanje mladih pianistov
5. 3. 2017, Šabac, Srbija
 
MARKO MATAJIČ, klavir
100,00 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
46. TEMSIG 
6. 3. 2017, Jesenice
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
98,33 točk, zlato priznanje, 1. nagrada
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
46. TEMSIG
14. in 16. 3. 2017, Škofja Loka, Kranj
 
SANJA BALAŽIC, rog
95,67 točk, zlata plaketa, 2. nagrada
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič
 
ŽAN SALAJ, pozavna
99,00 točk, zlata plaketa, 1. nagrada,
posebno priznanje žirije
za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev 
25. in 26. 3. 2017, Varaždin, Hrvaška
 

NUŠA BOJNEC, flavta
96,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

EVA TIBAUT, flavta
100,00 točk, 1. nagrada, lavreat
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

Mednarodno tekovanje pihalcev
31. 3. 2017, Varaždin, Hrvaška
 
URŠKA KREFT, saksofon
92,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
91,83 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
SARA NOVAK, saksofon
89,67 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
Dnevi kitare 2017
9. 4. 2017, Krško
 

MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
91,00 točk, zlato priznanje
Mentor: Timi Krajnc

FLORIJAN HODŽAR, kitara
82,67 točk, srebrno priznanje
Mentor: Milorad Ružić

10. EPTA, Mednarodno tekmovanje za mlade pianiste
18. in 20. 4. 2017, Osijek, Hrvaška

HANA TAŠKOV, klavir
84,00 točk, priznanje
Mentor: Predrag Šantek

MARKO MATAJIČ, klavir
89,80, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek


Mednarodno tekmovanje Memorijal Jurica Murai
23.‒29. 4. 2017, Varaždin, Hrvaška

VITA KOLOŠA KUŠEJ, klavir
91,33 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

LEONARD KOBAL, klavir
85,50 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

HANA TAŠKOV, klavir
82,75 točk, priznanje
Mentor: Predrag Šantek

MARKO MATAJIČ, klavir
95,00 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

Mednarodni festival godalcev Stringfest 2017
12. in 13. 5. 2017, Sremska Mitrovica, Srbija
 
TAJA ČASAR, violina
75,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentor: Mihail Petrov
 
JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
80,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
IZIDORA KRENN, violina
80,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
Mednarodno tekmovanje Fantast 2017
20. 5. 2017, Bečej, Srbija
 
JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
90,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
IZIDORA KRENN, violina
98,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
Mednarodno tekmovanje tolkalcev Stevan Strunjašević
21. 5. 2017, Beograd, Srbija
 
TAJ TRATNJEK, tolkala
III. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Erik Kranjc
 
VID FREŠER, tolkala
II. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Erik Kranjc
 
AN KERČMAR, tolkala
II. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Julija Furek
 
Mednarodno tekmovanje Citta di San Dona di Piave
21. 5. 2017, Citta di San Dona di Piave, Italija

IVANO OSTOJIĆ, klavir
93,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Snežana Mitić

VITA JANŽA, klavir
93,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Snežana Mitić
 
Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov
27. 5. 2017, Pesnica pri Mariboru
 
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
85,50 točk, zlato priznanje,
posebna priznanja:
-za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori): Drago Kunej (1965): So pesmi okrogle (slovenska ljudska),
-za najboljšo korepetitorko tekmovanja:
OLGA KOUS
-skladatelju za skladbo in naročilo novitete:
Uršula Jašovec: Deček in sonce
(Felicita Heric Taškov)
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
 

Šolsko leto 2015/16

Concorso Internationale per giovani pianisti Giuliano Pecar

Gorica, 23. 6. 2016

IVANO OSTOJIĆ, klavir
96,00 točk, 1. nagrada
Mentorica: SNEŽANA MITIĆ
 
Mednarodno tekmovanje tolkalcev Stevan Strunjašević
Beograd, 15. 5. 2016
 
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: ERNA LUKAČ
Mentorica: JULIJA FUREK
 
PIJA KOUS, tolkala
3. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: JULIJA FUREK
 
Mednarodno tekmovanje godalcev
Bečej, 14. 5. 2016
 
TAJA ČASAR, violina
84,66 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: SNEŽANA MITIĆ
Mentor: MIHAIL PETROV
 
Mednarodno pevsko tekmovanje LAV MIRSKI 2016
Osijek, 6. 5. 2016
 
ANJA KUTOŠ, petje
80,33 točk, 2. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
POLONA HANC, petje
75,33 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
MAJA GABOR, petje
70,66 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
Mednarodno tekmovanje violinistov
Verona, 17. 4. 2016
 
IRIS PERKOVIČ BERTALANIČ, violina
83,00 točk, priznanje
Korepetitorka: SNEŽANA MITIĆ
Mentor: MIHAIL PETROV
 
Mednarodno tekmovanje violinistov
Verona, 16. 4. 2016
 
IZIDORA KRENN, violina
81,00 točk, priznanje
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: POLONA ŽOHAR
 
JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
81,00 točk, priznanje
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: POLONA ŽOHAR
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 15. 4. 2016
 
ELA ROŠ, flavta
90,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV
 
LARA PAJNHART, flavta
90,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV
 
Mednarodno tekmovanje DALEKI AKORDI 2016
Split, 14. 4. 2016
 
ANJA KUTOŠ, petje
43,25/60 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 14. 4. 2016
 
LARA LUTAR, flavta
94,00 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV
 
EVA TIBAUT, flavta
97,67 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: MELANIJA GRADEČAK
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 13. 4. 2016
 
EVA GRAH, flavta
93,50 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: MELANIJA GRADEČAK
 
Mednarodno tekmovanje trobilcev
Varaždin, 12. 4. 2016
 
ŽAN SALAJ, pozavna
99,20 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentor: MARKO SLAVIČ
 
Dnevi kitare 2016
Krško, 9. 4. 2016
 
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
89,67 točk, srebrno priznanje
Mentor: TIMI KRAJNC
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 9. 4. 2016
 
 
HANA ŠTEFANEC, saksofon
88,00 točk, 3. nagrada
Korepetitor: DAVID TETIČKOVIČ
Mentorica: JASMINA DAJČMAN
 
Državno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov
Zagorje ob Savi, 5. 4. 2016
 

Glasbena šola Murska Sobota

Kontakt

Glasbena šola Murska Sobota
Cvetkova ulica 2c
9000 Murska Sobota

Telefon: 02 536 17 80
GSM: 031 570 240
E-mail: info@gsms.si

Ravnateljica: Erna Lukač

Pooblaščena oseba za varovanje osebnih podatkov
je dosegljiva na številki 02 522 34 82.

- - - 

Kontaktni podatki osebe, ki je odgovorna za posredovanje informacij medijem:

Erna Lukač, ravnateljica

Telefonska številka: 02 536 17 82

Elektronska pošta: erna.lukac@guest.arnes.si