Glasbena šola Murska Sobota
Cvetkova ulica 2c, 9000 Murska Sobota

Telefon: 02 536 17 80, GSM: 031 570 240
E-mail: info@gsms.si

Glasbena šola

Tekmovanja

ISKRENE ČESTITKE UČENCEM, MENTORJEM IN KOREPETITORJEM! 

 

Šolsko leto 2018/19

1. mednarodno klavirsko tekmovanje Janez Matičič 2018
Ljubljana, 12. 12. 2018
HANA TAŠKOV, klavir
91,40 točk, srebrna plaketa
Mentor: Predrag Šantek
 
8. mednarodno tekmovanje za pianiste Ivan Rijavec
Rogaška Slatina, 27. 1. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
97,00 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Mentor: Predrag Šantek
 
LEONARD KOBAL, klavir
91,00 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Ljubljana, 1. 2. 2019
VITA JANŽA, klavir
Napreduje na državno tekmovanje
Mentorica: Snežana Mitić
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Novo mesto, 2. 2. 2019
BLAŽ SEVER, klarinet
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Postojna, 2. 2. 2019
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
SARA NOVAK, saksofon
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Rogaška Slatina, 3. 2. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Semič, 5. 2. 2019
ŽIVA LUKAČ, klarinet
Priznanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Ljubljana, 5. 2. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
Napreduje na državno tekmovanje
Mentor: Predrag Šantek
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Vrhnika, 6. 2. 2019
EVA TIBAUT, flavta
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Vrhnika, 6. 2. 2019
LARA LUTAR, flavta
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Jana Stojnšek
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 

48. TEMSIG
Jesenice, 4. 3. 2019
VITA JANŽA, klavir
91,67 točk, srebrna plaketa
Mentorica: Snežana Mitić

48. TEMSIG
Jesenice, 6. 3. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
95,33 točk, zlata plaketa
Mentor: Predrag Šantek
 
48. TEMSIG
Radovljica, 6. 3. 2019
EVA TIBAUT, flavta
89,33 točk, bronasta plaketa
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
48.TEMSIG
Radovljica, 6. 3. 2019
LARA LUTAR, flavta
88,67 točk, bronasta plaketa
Korepetitorka: Jana Stojnšek
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
48. TEMSIG
Kranj, 6. 3. 2019
SARA NOVAK, saksofon
95,00 točk, zlata plaketa
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
48. TEMSIG
Kranj, 7. 3. 2019
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
92,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
48. TEMSIG
Škofja Loka, 8. 3. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
92,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
XVI. mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
Beograd, 10. 3. 2019
ŽAN SALAJ, pozavna
100,00 točk, 1. nagrada, 2. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
48. TEMSIG
Kranj, 15. 3. 2019
BLAŽ SEVER, klarinet
91,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
IV. Mednarodno tekmovanje Primavera
Bijeljina, Bosna in Hercegovina, 24. 3. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
99,20 točk, I. nagrada, 3. mesto
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
IV. Mednarodno tekmovanje Primavera
Bijeljina, Bosna in Hercegovina, 24. 3. 2019
KATJA HUBER, petje
87,80 točk, II. nagrada
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
Dnevi kitare 2019
Krško, 6. 4. 2019
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
96,00 točk, zlato priznanje, 2. nagrada
Mentor: Dušan Stojanović
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 8. 4. 2019
ŽAN SALAJ, pozavna
98,83 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 12. 4. 2019
SARA NOVAK, saksofon
93,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
92,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 13. 4. 2019
TADEJ KAVAŠ, trobenta
89,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič
 
Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 15. 4. 2019
NUŠA BOJNEC, flavta
95,33 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
14. Mednarodno harmonikarsko tekmovanje
PANNONIACCORDION 2019 (klasika)
8. 5. 2019, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
80,17 točk, 2. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
Mednarodno harmonikarsko tekmovanje
PANNONIACCORDION 2019 (narodno-zabavna glasba)
11. 5. 2019, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
87,50 točk, 2. nagrada, 2. mesto
Mentor: Danijel Matković
 
LEON AUGUŠTIN, harmonika
85,33 točk, 2. nagrada, 3. mesto
Mentor: Danijel Matković
 
BLAŽ ŠINKO, harmonika
78,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
16. mednarodno tekmovanje Enrice Mercatali
11. 5. 2019, Gorica (Italija)
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
97,00 točk, 1. nagrada, 2. mesto
Mentor: Dušan Stojanović
 
Koroško klavirsko tekmovanje
16. 5. 2019, Radlje ob Dravi
ZAL ŠIFTAR, klavir
Zlato priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek
 
ENYA KRISTINA FRAS, klavir
Bronasto priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek
 
IMMCC 2019, Mednarodno tekmovanje solfeggio
17. 5. 2019, Maribor
ZALA TIANA BONIFARTI, ustvarjanje
Zlato priznanje
Mentorica: Suzana Škafar
 
ALJA ŠKAPER, ustvarjanje
Srebrno priznanje
Mentorica: Suzana Škafar
 
HANA TAŠKOV, glasbena teorija
80,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Tjaša Cigut
 
ZALA TIANA BONIFARTI, solfeggio
93,00 točk, zlato priznanje, 3. mesto
Mentorica: Suzana Škafar
 
HANA TAŠKOV, solfeggio
96,00 točk, zlato priznanje, 3. mesto
Mentorica: Tjaša Cigut
 
LUCIJA NOVAK, solfeggio
93,00 točk, zlato priznanje
Mentorica: Karmen Vrečič Kar
 
ŽIVA HEGEDUŠ, solfeggio
90,00 točk, zlato priznanje
Mentorica: Karmen Vrečič Kar
 
XIV. STRINGFEST 2019
18. 5. 2019, Sremska Mitrovica (Srbija)
LARA PUČKO, violina
79,67 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Polona Žohar
 
Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov 2019
18. 5. 2019, Ptuj
Mladinski pevski zbor
84,70 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov

 

 

 

 

Šolsko leto 2017/18
21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov RS
Trbovlje in Koper, 2. 2. 2018
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
Priznanje za udeležbo
Mentor: Timi Krajnc
 
Kvartet saksofonov:
ŽIVA HEGEDUŠ
LANI HABJANIČ
MAŠA GRAH
URŠKA KREFT
Napredujejo na državno tekmovanje
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov SONUS op. 4
3. 2. 2018, Križevci (Hrvaška)
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
98,00 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
XV. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
3. 3. 2018, Beograd (Srbija)
NUŠA BOJNEC, flavta
95,50 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
EVA TIBAUT, flavta
95,50 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak
 
47. tekmovanje mladih glasbenikov RS
8. 3. 2018, Jesenice
Kvartet saksofonov:
LANI HABJANIČ
ŽIVA HEGEDUŠ
URŠKA KREFT
MAŠA GRAH
91,80 točk, srebrna plaketa
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
XV. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
9. in 10. 3. 2018, Beograd (Srbija)
ŽAN SALAJ, pozavna
96,50 točk, lavreat
Korepetitorka: Darja Slejko
Mentor: Marko Slavič
 
TADEJ KAVAŠ, trobenta
91,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič
 
SIRMIUM MUSIC FEST
15. 3. 2018, Sremska Mitrovica (Srbija)
HANA TAŠKOV, klavir
98,33 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Mentor: Predrag Šantek
 
26. Revija Zagorje ob Savi 2018
Državno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov
27. 3. 2018, Zagorje ob Savi
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
87,70 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
International music competition
15. 3. 2018, Beograd (Srbija)
TADEJ KAVAŠ, trobenta
91,66, 1. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštja Lašič
 
Dnevi kitare 2018
7. in 8. 4. 2018, Krško
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
88,00 točk, srebrno priznanje
Mentor: Timi Krajnc
 
MATIC HANC, kitara
91,33 točk, zlato priznanje
Mentor: Milorad Ružić
 
XV. tekmovanje pihalcev
19. 4. 2018, Požarevac (Srbija)
LARA LUTAR, flavta
97,00 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
Mednarodno tekmovanje pianistov 
Memorijal Jurica Murai
23. in 24. 4. 2018, Varaždin (Hrvaška)
VITA JANŽA, klavir
90,80 točk, 2. nagrada
Mentorica: Snežana Mitić
 
IVANO OSTOJIĆ, klavir
86,26 točk, 3. nagrada
Mentorica: Snežana Mitić
 
HANA TAŠKOV, klavir
88,60 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
Mednarodno tekmovanje BISTRIČKI ZVUKOLIK
3. 5. 2018, Marija Bistrica (Hrvaška)
TADEJ KAVAŠ, trobenta
89,83 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič
 
Mednarodno pevsko tekmovanje Lav Mirski
4. 5. 2018, Osijek (Hrvaška)
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
88,33 točk, II. nagrada
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina
 
PannoniAccordion 2018 (klasična glasba)
11. 5. 2018, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
90,33 točk, 1. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
PannoniAccordion 2018 (narodno-zabavna glasba)
12. 5. 2018, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
88,33 točk, 2. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
LEON AUGUŠTIN, harmonika
78,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
BLAŽ ŠINKO, harmonika
75,00 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
NEJC BAGARI, harmonika
76,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković
 
Mednarodno tekmovanje FANTAST
16. in 20. 5. 2018, Bečej (Srbija)
EVA VUČKO, klavir
99,67 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Mentorica: Tijana Stojanović
 
TAJA ČASAR, violina
93,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentor: Mihail Petrov
 
Koroško klavirsko tekmovanje
26. 5. 2018, Radlje ob Dravi
VERONIKA HORVAT, klavir
Zlato priznanje
Mentorica: Olga Kous
 
2. mednarodno tekmovanje mladih violinistov in pianistov
8. 6. 2018, Piran
MARK ABEL SIJANTA, klavir
82,50 točk, 2. nagrada
Mentorica: Anna Sarkany
 
LEONARD KOBAL, klavir
81,25 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
VITA KOLOŠA KUŠEJ, klavir
78,00 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
 
 

Šolsko leto 2016/17

Regijsko tekmovanje kitaristov Guitarrero
28. 1. 2017, Maribor
 
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
priznanje
Mentor: Timi Krajnc
 
20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov
2. 2. 2017, Ormož
 
SANJA BALAŽIC, rog, 1. b
95,00 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič
 
ŽAN SALAJ, pozavna, 1. b
98,33 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov
3. 2. 2017, Maribor
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala, 1. a
91,67 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov Sonus 
26. 2. 2017, Križevci, Hrvaška
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
100,00 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
AN KERČMAR, tolkala
94,33 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Julija Furek
 
Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko 2017
2., 3., 4. in 6. 3. 2017, Beograd, Srbija
 
HANA ŠTEFANEC, saksofon
90,25 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
ŽAN SALAJ, pozavna
98,00 točk, 1. nagrada, lavreat
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
SANJA BALAŽIC, rog
97,25 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič
  
ŽIVA LUKAČ, klarinet
96,25 točk, 1. nagrada
Koreptitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop
 
Mednarodno tekmovanje mladih pianistov
5. 3. 2017, Šabac, Srbija
 
MARKO MATAJIČ, klavir
100,00 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek
 
46. TEMSIG 
6. 3. 2017, Jesenice
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
98,33 točk, zlato priznanje, 1. nagrada
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek
 
46. TEMSIG
14. in 16. 3. 2017, Škofja Loka, Kranj
 
SANJA BALAŽIC, rog
95,67 točk, zlata plaketa, 2. nagrada
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič
 
ŽAN SALAJ, pozavna
99,00 točk, zlata plaketa, 1. nagrada,
posebno priznanje žirije
za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev 
25. in 26. 3. 2017, Varaždin, Hrvaška
 

NUŠA BOJNEC, flavta
96,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

EVA TIBAUT, flavta
100,00 točk, 1. nagrada, lavreat
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

Mednarodno tekovanje pihalcev
31. 3. 2017, Varaždin, Hrvaška
 
URŠKA KREFT, saksofon
92,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
91,83 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
SARA NOVAK, saksofon
89,67 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman
 
Dnevi kitare 2017
9. 4. 2017, Krško
 

MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
91,00 točk, zlato priznanje
Mentor: Timi Krajnc

FLORIJAN HODŽAR, kitara
82,67 točk, srebrno priznanje
Mentor: Milorad Ružić

10. EPTA, Mednarodno tekmovanje za mlade pianiste
18. in 20. 4. 2017, Osijek, Hrvaška

HANA TAŠKOV, klavir
84,00 točk, priznanje
Mentor: Predrag Šantek

MARKO MATAJIČ, klavir
89,80, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek


Mednarodno tekmovanje Memorijal Jurica Murai
23.‒29. 4. 2017, Varaždin, Hrvaška

VITA KOLOŠA KUŠEJ, klavir
91,33 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

LEONARD KOBAL, klavir
85,50 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

HANA TAŠKOV, klavir
82,75 točk, priznanje
Mentor: Predrag Šantek

MARKO MATAJIČ, klavir
95,00 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

Mednarodni festival godalcev Stringfest 2017
12. in 13. 5. 2017, Sremska Mitrovica, Srbija
 
TAJA ČASAR, violina
75,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentor: Mihail Petrov
 
JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
80,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
IZIDORA KRENN, violina
80,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
Mednarodno tekmovanje Fantast 2017
20. 5. 2017, Bečej, Srbija
 
JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
90,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
IZIDORA KRENN, violina
98,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar
 
Mednarodno tekmovanje tolkalcev Stevan Strunjašević
21. 5. 2017, Beograd, Srbija
 
TAJ TRATNJEK, tolkala
III. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Erik Kranjc
 
VID FREŠER, tolkala
II. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Erik Kranjc
 
AN KERČMAR, tolkala
II. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Julija Furek
 
Mednarodno tekmovanje Citta di San Dona di Piave
21. 5. 2017, Citta di San Dona di Piave, Italija

IVANO OSTOJIĆ, klavir
93,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Snežana Mitić

VITA JANŽA, klavir
93,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Snežana Mitić
 
Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov
27. 5. 2017, Pesnica pri Mariboru
 
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
85,50 točk, zlato priznanje,
posebna priznanja:
-za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori): Drago Kunej (1965): So pesmi okrogle (slovenska ljudska),
-za najboljšo korepetitorko tekmovanja:
OLGA KOUS
-skladatelju za skladbo in naročilo novitete:
Uršula Jašovec: Deček in sonce
(Felicita Heric Taškov)
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Felicita Heric Taškov
 
 

Šolsko leto 2015/16

Concorso Internationale per giovani pianisti Giuliano Pecar

Gorica, 23. 6. 2016

IVANO OSTOJIĆ, klavir
96,00 točk, 1. nagrada
Mentorica: SNEŽANA MITIĆ
 
Mednarodno tekmovanje tolkalcev Stevan Strunjašević
Beograd, 15. 5. 2016
 
 
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: ERNA LUKAČ
Mentorica: JULIJA FUREK
 
PIJA KOUS, tolkala
3. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: JULIJA FUREK
 
Mednarodno tekmovanje godalcev
Bečej, 14. 5. 2016
 
TAJA ČASAR, violina
84,66 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: SNEŽANA MITIĆ
Mentor: MIHAIL PETROV
 
Mednarodno pevsko tekmovanje LAV MIRSKI 2016
Osijek, 6. 5. 2016
 
ANJA KUTOŠ, petje
80,33 točk, 2. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
POLONA HANC, petje
75,33 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
MAJA GABOR, petje
70,66 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
Mednarodno tekmovanje violinistov
Verona, 17. 4. 2016
 
IRIS PERKOVIČ BERTALANIČ, violina
83,00 točk, priznanje
Korepetitorka: SNEŽANA MITIĆ
Mentor: MIHAIL PETROV
 
Mednarodno tekmovanje violinistov
Verona, 16. 4. 2016
 
IZIDORA KRENN, violina
81,00 točk, priznanje
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: POLONA ŽOHAR
 
JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
81,00 točk, priznanje
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: POLONA ŽOHAR
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 15. 4. 2016
 
ELA ROŠ, flavta
90,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV
 
LARA PAJNHART, flavta
90,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV
 
Mednarodno tekmovanje DALEKI AKORDI 2016
Split, 14. 4. 2016
 
ANJA KUTOŠ, petje
43,25/60 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 14. 4. 2016
 
LARA LUTAR, flavta
94,00 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV
 
EVA TIBAUT, flavta
97,67 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: MELANIJA GRADEČAK
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 13. 4. 2016
 
EVA GRAH, flavta
93,50 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: MELANIJA GRADEČAK
 
Mednarodno tekmovanje trobilcev
Varaždin, 12. 4. 2016
 
ŽAN SALAJ, pozavna
99,20 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentor: MARKO SLAVIČ
 
Dnevi kitare 2016
Krško, 9. 4. 2016
 
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
89,67 točk, srebrno priznanje
Mentor: TIMI KRAJNC
 
Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 9. 4. 2016
 
 
HANA ŠTEFANEC, saksofon
88,00 točk, 3. nagrada
Korepetitor: DAVID TETIČKOVIČ
Mentorica: JASMINA DAJČMAN
 
Državno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov
Zagorje ob Savi, 5. 4. 2016
 
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
93,00 točk, zlato priznanje z odliko, 2. mesto
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV
 
Memorijal Jurica Murai
Varaždin, 15. 3. 2016
 
HANA TAŠKOV, klavir
88,40, 3. nagrada
Mentor: DAVID TETIČKOVIČ
 
Memorijal Jurica Murai
Varaždin, 14. 3. 2016
 
MARKO MATAJIČ, klavir
92,40, 2. nagrada
Mentorica: YULIYA KUNOVA
 
Memorijal Jurica Murai
Varaždin, 13. 3. 2016
 
IVANO OSTOJIĆ, klavir
97,00 točk, 1. nagrada
Mentorica: SNEŽANA MITIĆ
 
VERONIKA HORVAT, klavir
95,44 točk, 1. nagrada
Mentorica: OLGA KOUS
 

TEMSIG

Nova Gorica, 13. 3. 2016

 

ŽIVA LUKAČ, klarinet

93,00 točk, srebrno priznanje

Korepetitor: DAVID TETIČKOVIČ

Mentor: ŽELJKO RITLOP

 

TEMSIG

Idrija, 10. 3. 2016

Glasbena šola Murska Sobota

Kontakt

Glasbena šola Murska Sobota
Cvetkova ulica 2c
9000 Murska Sobota

Telefon: 02 536 17 80
GSM: 031 570 240
E-mail: info@gsms.si

Ravnateljica: Erna Lukač

Pooblaščena oseba za varovanje osebnih podatkov je dosegljiva na številki 02 522 34 82.

» Pošlji sporočilo